Водяний калорифер ПНВ (повітронагрівач) 113-304-01 (КСк 3-8)
22,070 ₴
В наявності
Код товара: ПНВ 113-304-01
Виробник: ТОВ "Спецпроменерго-1"
Доставка Новою поштою
Доставка власним транспортом
Гарантія від виробника
Промислові калорифери знаходять широке застосування більшості підприємств нашої країни. Великий діапазон типорозмірів допомагає підібрати повітронагрівачі практично під приміщення будь-якої площі, починаючи від невеликої будівлі до потужних заводів. Причому їх монтаж може здійснюватися як усередині будівлі, так і за її межами, а експлуатація - при температурі зовнішнього повітря, що сягає 45°С.
| Країна виробник | Україна |
| Тип енергоносія | вода |
| Кількість рядів | 3 |
| Площа поверхні теплообміну | 21 м² |
| Максимальний робочий тиск | 1,2 МПа |
| Продуктивність (по теплу) | до 83,6 кВт |
| Продуктивність (по повітрю) | 4000 м³ |
| Довжина | 852 мм |
| Ширина | 160 мм |
| Висота | 575 мм |
| Вага | 41,1кг |
| Теплова потужність | до 83,6 кВт |
| Тип з'єднання | під приварку, різьбове, фланцеве |
| Застосування | для вентиляції/для складу/для кафе/для будинку/для теплиці/для гаража/для котла/для цеху |
| Монтаж | на стіну |
| Вид | канальний |
-cr-450x450.png)