Піч буржуйка Balu 380, 9 кВт, 4 мм сталева топка, з варильною поверхнею
Піч «Balu 380» з варильною поверхнею – це цільно-зварна конструкція зі сталі, вкрита жаростійкою фарбою.
Призначення
Печі «Балу» призначені для: обігріву помешкань, виробничих цехів, теплиць, майстерень, гаражів, будівництва, складів, приміщень для сушіння грибів і т.д.
Паливо
Печі «Балу» працюють на всіх видах твердого палива: дерево, деревні відходи, картон, деревне вугілля і т. д. КРІМ КАМ'ЯНОГО ВУГІЛЛЯ. Найкраще використовувати великі круглі дрова завдовжки, як топка пічки (рубати дрова не потрібно).
У всіх випадках потрібно НАМАГАТИСЯ ЗАПОВНИТИ весь об'єм камери ЗГОРЯННЯ – тільки ПРИ ТАКІЙ ВИМОЗГІ ДОСЯГАЄТЬСЯ ПЕРІОД БЕЗПЕРЕРВНОЇ роботи на одному завантаженні 2-4 години.
Встановлення і експлуатація
Встановлювати рекомендується не ближче 1-го метра від стін і легкозаймистих поверхонь: дерево, шпалери і т.д. Вільна відстань перед топкою має бути не менше 1500 мм. Відстань до легкозаймистих поверхонь може бути скорочена до 200 мм, якщо ці матеріали покриті штукатуркою завтовшки 25 мм або металевим листом поверх шару теплоізоляційного матеріалу.
У разі потреби встановлення печі «БАЛУ» у приміщенні організацій або юридичних осіб необхідно отримати погодження від інспектора пожежної безпеки.
| Країна виробник | Україна |
| Опалювальна площа | 40 м² |
| ККД | 85 % |
| Зовнішні габарити | Д-640 мм, Ш-430 мм, В-706 мм |
| Розмір топки | 430 х 615 мм |
| Товщина металу топки | 4 мм |
| Ширина робочої варильної поверхні | 380 мм |
| Камера допалу вторинних газів | Є |
| Час горіння при повному завантаженні | 4 години |
| Діаметр димоходу | 107 мм |
| Розрахункова теплова потужність | 9 кВт |
| Вага | 53 кг |
-cr-450x450.png)