Труба ребриста сталева 08 кп 16х1,5
Ціну уточнюйте
В наявності
Код товара: ТО 08 кп 16х1,5
Виробник: ТОВ "Спецпроменерго-1"
Доставка Новою поштою
Доставка власним транспортом
Гарантія від виробника
Оребрені труби - це основа будь-якого теплообмінного обладнання і завдяки своїм технічним характеристикам мають широку область застосування, як в промисловості, так і в побутіОребрена труба складається з декількох елементів:
- несучої труби, яка розташовується всередині для транспортування рідини (газів і ін.) та відрізняється високою міцністю, стійкістю до перепадів температур та тиску;
- розташованих по периметру несучої труби ребер, що передають тепло від основної труби в навколишній простірКомпанія "СПЕ-1" використовує для виготовлення своїх виробів сировину українського та європейського виробництва і може запропонувати оребрені алюмінієві труби діаметром 16 мм, 19 мм, 20 мм, 22 мм, 25 мм, 38 мм довжиною до 12000 мм.
| Діаметр основної труби | 16 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Тип енергоносія | вода, антифриз |
| Діаметр оребрення | 38 мм |
| Площа поверхні теплообміну | 0,77 м² |
| Товщина стінки | 1,5 мм |
| Вид труби | електрозварна, шовна |
| Крок ребра | 2,7-2,8 мм |
